20.12.VÝLET DO KRYŠTOFOVA ÚDOLÍ

Těšení se změnilo na skutečnost. Vyjeli jsme vlkem "žralokem" na výlet za poznáním. Cesta uběhla rychle, pan průvodčí nám v tunelu zhasl světla a tak jsme se i "báli". Přivítal nás sníh a umrzlá cesta, po které jsme se klouzali až k orloji. Děti pozorně sledovaly odbíjení i okýnka. Nejvíce času jsme trávili u Betlémů. To byla nádhera a také retro hračky a.......Po výborném obědě jsme se vydali do Domu řemesel, kde jsme malovali na výlisky. Cestu do kopce jsme si užili koulováním, válením ve sněhu a vytvářením sněhových koulí. Dospěláci si mysleli, že ve vlaku budeme unavení a budeme spát. Nikdo nespal, svačili jsme, mlsali a povídali. Výlet se opravdu povedl.cheekyA děti už také ví, kdo byl svatý Kryštof a co je to údolí.