24.4.PĚVECKÁ PŘEHLÍDKA "SLAVÍČEK", 27.4. FLÉTNIČKOVÁ PŘEHLÍDKA "PIŠTEC" 11.5. FLÉTNIČKOVÁ PŘEHLÍDKA "ČESKOLIPSKÁ PÍŠŤALKA"

Ve středu deseti národními písničkami o zvířátkách děti reprezentovaly KVÍTKO na pěvecké přehlídce, kde také zahrály na flétničky. V sobotu jsme zahráli na přehlídce flétniček "Pištec", kde děti moc pěkně reprezentovaly naši školku. Další přehlídka, kde děti velmi pěkně hrály byla "Českolipská píšťalka". Pět hočiček zahrálo dvojhlasně, s doprovodem na rytmické hástroje i se zpěvem. Posledn koncert bude pro Kvítko a rodiče. Připravujeme ho na ČTVRTEK 6.6. v divadélku ZŠ Špičák. Tak přijďte za kulturním zážitkem od našich dětícheekyA závěrečný koncert flétniček ukončil další rok, kdy se děti seznamovaly s hude´bním nástrojem.