27.4. MUZIKÁL FERDA MRAVENEC

Je sobota a děti s rodiči se sešli v 8 hodin u školky. Autobus už na všechny čekal, aby je odvezl do Prahy na muzikál "Ferda mravenec". Cesta utekla jako voda a vystupili jsme  v Praze u hlavního nádraží. Dál jsme šli pěšky a procházka ranní Prahou nás s osvěžila stejně, jako dobrůtky v kavárně. Divadlo nás přivítalo sváteční atmosférou a samotný muzikál byl úžasný, vtipný, moc jsme se nasmáli.....Be,be,beruška..... Také kostýmy se nám moc líbily. Po divadle jsme šli k autobusu opět pěšky a paní učitelka Lenka byla perfektní průvodkyní - s deštníkem - , takže se nikdo neztratil. Autobusem se všichni vrátili v pořádku do České Lípy. Byl to fakt moc hezký výlet a velké poděkování patří paní učitelce Lence. Díkyyesdevil.