NÁVŠTĚVY V KNIHOVNĚ: 2.10.,23.10.,28.11., 8.1.,19.3. a 16.4.2018

Při první návštěvě jsme si povídaly o knížkách - encyklopediích, leporelech pohádkách i verších. Už víme, co je knihovna a knihkupectví.
 Druhá návštěva v knihovně nám prozradila, jak  poznáme básničku, pohádku i písničku v knížce. Třetí návštěva nás zavedla mezi roční období v knížce. Při čtvrté návštěvě knihovny jsme se nasmáli - povídali jsme si vtipy, poslouichali jsme veselé básničky pana Jiřího Žáčka i popletené pohádky. Další návštěva v knihovně byla hodně zajímavá. Děti se seznámily a poznávaly ilustrátory. pOSLEDNÍ NÁVŠTĚVA KNIHOVNY BYLA VE ZNAMENÍ OVĚŘOVÁNÍ ZNALOSTÍ.  Na třech sttanovištích děti odpovídaly, vybíraly, určovaly.....a jak to dopadlo? Paní knihovnice všechny pochválila za znalosti i zájem. A my jsme s s ní kytičkou rozloučili. Tak zase v zářícheeky!