21.-25.2.BOB A BOBEK V ŘÍŠI POHÁDEK

Bob a Bobek děti zavedly do říše pohádek společně s Večerníčkem. Písničku si děti zazpívaly a naučily se skládat večerníčkové čepičky. Z domova si děti donesly své oblíbené pohádkové knížky, které si prohlížely a povídaly si o nich. Zahráli jsme si na knihovnu, knihkupectví. Jako Popelky děti přebíraly hrách a čočku. V tělocvičně jsme si hráli na vlka proplétajícího se houštím, na Jeníčka lezoucího na strom, na kobližka jak se koulí, Karkulka překonávala kládu a skákala po kamenech. Jeníček a Mařenka loupali perníček Ježibabě. Děti malovaly pohádky pomocí otisku ruky. Starší děti jely na výlet do Zákup a malé děti si hrály s kostkami, stavěly perníkovou chaloupku, tvořily cesty. Když poslouchaly pohádku Hrnečku vař, pozorovaly, jak se kaše valí z hrnku. Foto ze Zákup a z bruslení najdete v informacích pro rodiče.