24.-28.6.PRÁZDNINY, PRÁZDNINY, TO JE DĚTSKÝ RÁJ....

tak už je to tady! Máme moc práce - s dětmi jsme roztřídili výkresy a dali jsme je do desek, uložili jsme pracovní listy, děti začaly třídit a rovnat stavebnice. Oslavili jsme narozeniny Domči a Lindy, A užili jsme si výlet do Mirákula, a také jsme se podívali na dubánky na Holém vrchu. Škoda, že už po lese nejsou. Zahradní slavnost se opravdu vydařila, rodiče byli úžasní - tolik dobrozt pro děti přichystaliyes.Konec byl přesně s prvními kapkami prudkého deště. Poslední den děti odnesly dáreček do kuchyně (však si ho paní kuchařky zaslouží) a panu řediteli. Spolupráce se ZŠ Partyzánská je opravdu příkladná. No a prázdniny mohou začítcheekyFoto z Mirákula a Zahradní slavnosti najdete v info pro rodiče.