25.-29.4.PĚT JEŽIBAB S JEDNÍM OKEM,

LETÍ LETÍ, NAD POTOKEM, LETÍ JAKO HEJNO PTÁKU, PĚT JEŽIBAB NA SMETÁKU.............čarodějnou písničku jsme zpívali celý týden, děti také v začarovaném kruhu čarovaly různé rytmy. Celým týdnem nás také provázela pohádka " O malé čarodějnici". Děti si na ní trénovaly paměť, pozornost, myšlení a také posloupnost děje. Vyrobily si čarodějnici a k namalované pavučině vyrobily pavouka. Na předmětech, které patří k čarodějnici se děti učily číselnou řadu do 10ti a také jsme znovu procvičily prostorové pojmy vpravo, vlevo, před, nad, za, pod atd... V tělocvičně děti probíhaly čarodějnickou překážkovou dráhu a s hůlkou cvičily jako s koštětem. A než se velké děti vrátily z bazénu ty malé jim připravily čarodějný lektvar z léčivých bylinek.  Odměnou za spoustu práce nám byl krásný výchovný koncert v ZUŠ.