28.2.-4.3.BOB A BOBEK PRACUJÍ

Jaké povolání má maminka a jaké tatínek ? To děti věděly, a také to, čím by chtěly být až vyrostou. Děti si v rámci hry zkusily být lékařem, prodavačem , modelkou či modelem a módní přehlídka se nám skvěle vydařila.  Jako švadlenky a krejčí děti "ušily " oblečení pro maminky, kamarády, sourozence....V tělocvičně děti cvičily jako pošťáci a pro pana doktora vyrobily doktorskou košili a stetoskop. Také si zahrály knoflíkové pexeso a po hmatu hledaly knoflíky kulaté, čtvercové a trojúhelníkové. A aby měly štěstí, vyrobily si kominíčka  a naučily se o něm písničku " Kalamajka mik, mik, mik " společně s tanečkem. A na závěr si vyrobily čepičkové čelenky k jednotlivým povoláním. Byl to pěkný týdencheeky!