30.6. POSLEDNÍ DEN - POSLEDNÍ VÝLET - MIRÁKULUM

Ranní odjezd s 38 dětmi byl veselý, všichni jsme se těšilicheeky. Pan řidič nám zastavil na ranní svačinku a pak už HURÁ do parku. Na batohy jsme si půjčili vozíky, děti: malé a velké paní učitelky "označily" šátky a tričky a průlezky, hrad i jeho podzemí, trampolíny, zvířátka a další atrakce byly naše! Na oběd jsme se sešli v připraveném stanu. Nudličková polévka, bramborová kaše a řízek jsme zapili limonádou, a po pohlazení napapaného bříška (děti nenechaly vůbec nic) jsme si užívali VODNÍ SVĚT. Dětem se domů fakt nechtělo - nestihli jsme budiště....sad, ale jen se děti usadily na sedačkách autobusu - většina hned usnula. Milí rodiče, jestli budete mít chuť, jeďte s dětmi do Mirákula a užijte si krásný denyes! A já děkuji za sponzorský dar, který jsem využila právě na tento výlet.