4.-8.4.SLEPIČKO MÁ, TY JSI HODNÁ..

já ti dám zrníčko, tymi dáš vajíčko, ty jsi hodná!  A tak jsme po celý týden tvořili z vajíček - kraslice s korálků, se čtyřlístky, slepičku, zajíčka. O slepičce se děti dozvěděly mnoho zajímavého  také v pohádce, písničce,  hudebně pohybové hře. Kluci se těšili na středu, kdy do školky přišel Vládík, aby společně s rodiči uplepli pomlázky. Kdo z rodičů uměl, upletl sám, kdo ne, tak se to pod odborným vedením naučil. A tak všichni jsou připraveni na žluté úterý, kdy je na holčičkách vyzkoušícheekysamozřejmě, až poví Velikonoční koledu. Tělocvična byla ve znamení slepičího cvičení s pytlíky se zrníčky...Děti přinesly vybarvené omalovánky, které dostaly od Petra - lesního pedagoga. Také jme se rozloučili se stromem břízou a přivítali stro vrbu - právě vrbovými proutky.