Poslední aktuality

ROK S FERDOU MRAVENCEM (tem umí to a ten zas ono)

Ferda Mravenec rád sportuje, je nebojácný, chytrý, šikovný, veselý, vynalézavý, vždy si ví se vším rady. V mraveništi má plno přátel, kamarádů a rád se všemi spolupracuje.  Zjistíme také, jaké práce Ferda umí, a některé si i vyzkoušíme.  Proto nás bude po celý školní rok motivovat ke společné práci, ke vzájemné pomoci a ohleduplnosti, ke zvládání různých praktických činností, abychom byli připravení do školy i pro život. Ferda také pomůže dětem si uvědomit, že každý je v něčem jiném dobrý, že každý umí něco jiného, a proto jsou všichni pro třídu, skupinu, rodinu důležití a je dobré si vzájemně pomáhat a spolupracovat. Tak jako mravenci v mraveništi.Věříme, že rodiče budou dětem oporou při plnění malých i velkých úkolů a že si udělají čas na společné aktivity s dětmi ve školce i doma.

Třidní vzdělávací program "ROK S FERDOU MRAVENCEM" připravila paní učitelka  Petra Potenská, Lucie Hlaváčová a oporou jim bude paní asistentka Renata Houfková.

Zde se dozvíte, co děti v uplynulém týdnu vytvořily, co se dozvěděly, kde byly a jak si s kamarády týden užily.