2.-9.9.- VÍTÁME SE PO PRÁZDNINÁCH

První týden ve školce se děti vítaly a užívaly si jeden druhého při společných hrách. Poznávaly svou značku, místo u stolečku i v šatně. Seznamovaly se s prostředím ve školce, pravidly bezpečného chování a společného soužití. Upevňovaly si hygienické a sebeobslužné návyky. Celý týden nás provázelo velmi slunné počasí a tak nebylo divu, že hlavní atrakcí na zahradě školky bylo mlhoviště a vodní svět, který dětem poskytl příjemné osvěžení. Při krátkých vycházkách jsme poznávali blízké okolí školky a procvičovali chůzi ve dvojících či skupině. Ranní kruh byl věnován vyprávění prázdninových zážitků a vzpomínkám na ně. Jednoho dne se děti nachvilku proměnily v malíře a své vzpomínky namalovaly. Na krásné obrázky s jejich názvy ( které děti samy vymýšlely) si můžete podívat  v naší galerii na schodišti MŠ.