9.-13.9. - ČMELDA A BRUMDA POZNÁVAJÍ NAŠI ŠKOLKU

Poprvé k nám zavítaly plyšoví čmeláčci Čmelda s Brumdou a představily se našim dětem. Řekli jsme si, čím jsou včelky pro nás užitečné a ochutnali jsme med. Ten jsme si dokonce namalovali. Povídali jsme si o hračkách, které máme u nás ve školce a třídili je podle barev, ale také rozlišovali, která je velká nebo malá. Vysvětlili jsme si, proč se s hračkami nehází a postavili jsme si z kostiček velkou silnici. Z domova si děti donesly svou oblíbenou hračku, kterou ukázaly kamarádům a něco nám o ní řekly. A je balónek také hračka? A co všechno se s ním může dělat? Házení a koulení, to vše jsme si vyzkoušeli a potom děti balónky namalovaly. Máme za sebou první oslavu narozenin Terezky a hlavně první společné procházky (jak na suchu, tak i v kalužích). ????