BRUSLENÍ OD 5.1. 24

Tak první bruslení máme za sebou a věřte, že děti byly nadšené. Zde budeme přidávat fotky z této aktivitycheeky. Další lekce už byla opravdu zábavná. Pomůcky, veselí trenéři a chuť do bruslenícheeky. A děti se těší na další lekci. Dalších šest fotek z bruslení!! Děti už hrazdičky nepotřebují, trenéři jsou super!!cheekyDostali jsme se do finále! Z 28 dětí se bez dopomoci naučilo jezdit 23, ti, co to nezvládli, jsou mladší děti a i ony to příští rok dokáží. Poslední bruslení bylo ve znamení závodů. Děti dokázaly projet připravenou dráhou a pak už tu byly hry a v závěru hokej - kluci proti děvčatům. No bylo to 0:0. V šatně jsme dětem předali diplomy a fidorkové medaile a společným HURÁ jsme se rozloučili s ledem.